Máte hypotéku a chcete znížiť úrokovú sadzbu aj počas doby fixácie?

Ste tu správne.

Za moje služby neplatíte, odmenu mi platia banky, s ktorými spolupracujem

Za viac ako 10 rokov v obore som nazbieral veľa skúseností a objavil spôsob, ako sa dá znížiť úroková sadzba na hypotekárnom úvere aj počas fixácie.

Nebojte sa, ide to aj bez poplatkov a pokút!

Možností ako to dosiahnúť je viacero.

Zníženie úroku aj počas fixácie je dôsledok inej aktivity s hypotekárnym úverom:

  • Zmena dĺžky fixácie

  • Navýšenie už existujúcej hypotéky (navýšená čiastka sa po znížení úrokovej sadzby vráti formou mimoriadnej splátky)

  • Váš hypotekárny úver spadá pod legislatívne opatrenia štátu s ktorými banka musí súhlasiť.

Rozhodujúce sú hlavne:

  • Typ hypotekárneho úveru

  • Banka

  • Dátum podpísania hypotekárnej zmluvy

Tak v čom je háčik?

Nakoľko meníte vyššiu úrokovú sadzbu za nižšiu, na vašom hypotekárnom úvere, tak z pohľadu banky to nie je populárny krok.

A toto je ten dôvod prečo nie sú tieto postupy štandartne komunikované.

Všetko prispôsobím na mieru vašim potrebám a situácií.

  • Zistím za vás potrebné informácie v bankách.
  • Vysvetlím vám ich zrozumiteľnou formou.
  • Upozorním na nevýhody, ktoré sú často zamlčané.
  • Všetko prispôsobím vašim protrebám a situácií.

Ušetríte:

Čas

Energiu

Peniaze

Pri nezáväznom telefonáte sa vás spýtam pár základných otázok a ak vám budem vedieť pomôcť, dohodneme si osobné stretnutie.

Ako postupovať v prípade záujmu?


Kontaktujte ma

Referencie

Igor Hošták

Nová Dubnica

Enics Slovakia,s.r.o. - Team leader

Chcel by som sa veľmi pekne poďakovať p. Hromadíkovi, cez ktorého som vybavoval hypotéku,poistenie bytu a životnú poistku. Všetko mi poriadne vysvetlil,povedal PRE a PROTI a potom sme spoločne vybrali tú najlepsiu možnosť.. Po celý čas mal príjemné vystupovanie a bol k dispozícií. Vrelo odporúčam

Tomáš Ondrášik

Orlové - okr. Považská Bystrica

Konateľ stavebnej firmy

S Ivanom Hromadíkom sa poznáme už niekoľko rokov. Naposledy pred necelými 3 mesiacmi sme s ním riešili refinancovanie hypotéky. Sám od seba zavolal, že je možné znížiť úrok, samozrejme aj mesačnú splátku a to všetko mimo fixácie bez poplatkov a pokút. Tak sme to skúsili a podarilo sa to. Teraz platíme o 60€ mesačné menej. Určíte to bola dobra voľba refinancovania, už len kvôli menšej mesačnej splátke. Som veľmi rád že máme takého výborného človeka, ktorý aj sám od seba zavolá, keď je možnosť ušetriť peniaze a neplatiť zbytočne veľa peňazí banke. Určite pána Hromadíka odporúčame a aj my sa na neho obrátime vždy keď budeme niečo potrebovať ohľadom úveru. Manželia Ondrášikovci.

Tomáš Valient

Domaniža

Bargy s.r.o - operátor CNC

S Ivanom Hromadíkom som začal spolupracovať po odporučení od mojich priateľov. Ako som časom zistil, bola to najlepšia voľba ušetriť svoj čas, ale aj peniaze. Má super nápady a veľa skúsenosti vo finančnej, ale i poistnej oblasti, ako aj hľadať stále tie najlepšie podmienky pre svojho klienta. Ako povedal na prvom stretnutí: “nebojím sa toho, že nevybavíme sumu ktorú som chcel”. S porovnaním fin. centra, kde mi hovorili o ťažkosti získania takej vyššej sumy. Z vlastnej skúsenosti určite odporúčam!

Kristína Belejová

Považská Bystrica

CCC predajca

Mala som možnosť využiť služby pána Hromadíka. Môžem len vrelo doporučiť. Okrem príjemného prístupu je veľmi flexibilný, prispôsobí sa vášmu časovému harmonogramu, pomôže vám rôzne potvrdenia, doporučí odhadcu. Komunikácia je bezproblémová. Ak nemôže momentálne zodvihnúť telefón kvôli inému klientovi, vždy sa spätne ozve. Môžem len doporučiť z vlastnej skúsenosti.

Manželia Harvánkovci

Horovce - okr. Púchov

Potrebovali sme vybaviť hypotéku na bývanie. Jednalo sa o rodinný dom. Riešila nám to jedna pani, ktorá spolupracovala s realitkou, čo dom ponúkala na predaj. Pani nám síce ponúkla hypotéku, avšak výška hypotéky zďaleka nepostačovala na kúpu nášho domu. Že zvyšné peniaze musíme dofinancovať spotrebným úverom, čo vyšli strašne vysoké mesačné splátky zhruba o 240€ viac, ako pôvodne hovorila. Taktiež nás presviedčala, že iné riešenie pre nás neexistuje. Na odporúčanie od známeho sme skúsili osloviť pána Ivana Hromadíka. Po dôkladnom naštudovaní našej situácie sa pustil ihneď do práce. Prekvapila nás jeho profesionalita a šikovnosť. Vo veľmi krátkom čase nám vybavil hypotéku s požadovanou výškou! Čiže žiaden spotrebný úver už nebol potrebný. Dokonca poradil aj s poistením. Keď nám inde povedali, že to nejde on to dokázal. S prácou a prístupom pána Ivana Hromadíka sme boli veľmi spokojní. Určite odporúčame.