Premýšľate o hypotéke na kúpu domu, bytu či rekonštrukciu?

Ste tu správne

Za moje služby neplatíte, odmenu mi platia banky, s ktorými spolupracujem

Vedeli ste o tom že:

  • Hypotekárny úver patrí medzi najkomplikovanješie bankové produkty?

  • Informácie, ktoré znevýhodňujú ponuku sú vám často zamlčané?

Preto je dôležité si pred podpisom zmluvy starostlivo prečítať a porovnať ponuky jednotlivých bánk.

To je časovo veľmi náročné, pretože musíte obehať jednotlívé banky, študovať rozsiahle zmluvy, ktorých interpretácia je často náročná na porozumenie.

Práve preto som tu ja.

Zistím podmienky vo všetkých bankách, vysvetlím vám ich ľudskou rečou a upozorním na nevýhody.

Ušetríte:

Čas

Energiu

Peniaze

MOJA PRÁCA

  • Zistím za vás potrebné informácie v bankách.

  • Vysvetlím vám ich zrozumiteľnou formou.

  • Upozorním na výhody, ale hlavne na nevýhody jednotlivých bánk/úverov, ktoré sú väčšinou zamlčané.

  • Všetko prispôsobím na mieru vašim protrebám a situácii.

Pri nezáväznom telefonáte sa vás spýtam pár základných otázok a ak vám budem vedieť pomôcť, dohodneme si osobné stretnutie.

Ako postupovať v prípade záujmu?


Kontaktujte ma

Referencie

Martina Adamčíková

Považská Bystrica

Oxford, United Kingdom

Ak žijete v zahraničí, vybavenenie hypotekárneho úveru je veľmi stresujúce a komplikované. Avšak vďaka brilantným znalostiam pána Hromadíka bol cely proces výberu a schválenia hypotéky rýchly a bez akýchkoľvek komplikácií. Napriek tomu, že som komunikovala s pánom Hromadíkom zo zahraničia, vždy bol ochotný mi poradiť aj mimo pracovných hodín a zodpovedať všetky moje otázky. Promptné konanie, profesionálne poradenstvo, a predovšetkým ľudský prístup ku klientom, robí spoluprácu s pánom Hromadíkom výnimočnou. Ak hľadáte spoľahlivého úverového špecialistu, tak pán Hromadík je určite tá správna voľba.

Michal Dian

Trenčín

Na základe môjho dotazu (telefonátu) v neskoršiu hodinu , p.Hromadík bol natoľko ochotný a zodpovedal mi na všetko čo som potreboval v aktuálny čas vedieť. Ak hľadáte špecialistu , za mna a manželku vrelo odporúčam, sympatický, profesionálny, priateľský prístup a práve toto si na pánovi I.H cením. S pozdravom Michal Dian.

Igor Hošták

Nová Dubnica

Enics Slovakia,s.r.o. - Team leader

Chcel by som sa veľmi pekne poďakovať p. Hromadíkovi, cez ktorého som vybavoval hypotéku,poistenie bytu a životnú poistku. Všetko mi poriadne vysvetlil,povedal PRE a PROTI a potom sme spoločne vybrali tú najlepsiu možnosť.. Po celý čas mal príjemné vystupovanie a bol k dispozícií. Vrelo odporúčam

Tomáš Ondrášik

Orlové - okr. Považská Bystrica

Konateľ stavebnej firmy

S Ivanom Hromadíkom sa poznáme už niekoľko rokov. Naposledy pred necelými 3 mesiacmi sme s ním riešili refinancovanie hypotéky. Sám od seba zavolal, že je možné znížiť úrok, samozrejme aj mesačnú splátku a to všetko mimo fixácie bez poplatkov a pokút. Tak sme to skúsili a podarilo sa to. Teraz platíme o 60€ mesačné menej. Určíte to bola dobra voľba refinancovania, už len kvôli menšej mesačnej splátke. Som veľmi rád že máme takého výborného človeka, ktorý aj sám od seba zavolá, keď je možnosť ušetriť peniaze a neplatiť zbytočne veľa peňazí banke. Určite pána Hromadíka odporúčame a aj my sa na neho obrátime vždy keď budeme niečo potrebovať ohľadom úveru. Manželia Ondrášikovci.

Tomáš Valient

Domaniža

Bargy s.r.o - operátor CNC

S Ivanom Hromadíkom som začal spolupracovať po odporučení od mojich priateľov. Ako som časom zistil, bola to najlepšia voľba ušetriť svoj čas, ale aj peniaze. Má super nápady a veľa skúsenosti vo finančnej, ale i poistnej oblasti, ako aj hľadať stále tie najlepšie podmienky pre svojho klienta. Ako povedal na prvom stretnutí: “nebojím sa toho, že nevybavíme sumu ktorú som chcel”. S porovnaním fin. centra, kde mi hovorili o ťažkosti získania takej vyššej sumy. Z vlastnej skúsenosti určite odporúčam!